Abdussamed Kur’an-ı Kerim 30 VCD Hatim Seti İndir

Abdussamed Kur’an-ı Kerim 30 VCD Hatim Seti İndir


Abdussamed Kur’an-ı Kerim 30 VCD Hatim Seti İndir


Görsel Kur’ an-ı Kerim Hatim Seti 30 VCD Ünlu Hafız Abdussamed’in eşsiz okuyuşundan muhteşem bir Kur’an ziyafeti. Görüntülü,Türkçe Mealli… Tamamı görüntülü Arapça takip imkanı – Bilgisayar, tablet telefon DVD Player, VCD Player ile seyredebilirsiniz. Kur’an-ı Kerim’i hatim etmek artık çok kolay … Bu set ile hatim edeceksiniz …

Abdussamed’ in Sesinden Görüntülü Hatim – Türkçe Mealli (30 VCD) Artık Kuran-ı Kerim ayetlerini hem izleyecek hem de hatmedeceksiniz. Dijital Prodüksiyon tarafından hazırlanan Abdussamed’in sesinden Hatim Seti’nde, tüm Kur’an-ı Kerim ayetleri konularına uygun olarak görüntülendirildi. Artık Kuran’daki peygamber kıssalarına, ölüm, kıyamet ve hesap günü ile ilgili ayetleri, yaratılış mucizelerine hem izleyecek hem de Kur’an-ı Kerim’i hatmedeceksiniz. Yüce Allah, bundan 14 asır önce, insanlara yol gösterici bir kitap olan Kuran-ı Kerim’i indirmiş ve tüm insanlığı Kuran’a uyarak kurtuluşa ermeye davet etmiştir.Kuran indirildiği günden kıyamet gününe kadar da, insanlığın yegane yol göstericisi olan son İlahi kitap olacaktır.

Kuran-ı Kerim her çağda yaşayan her insan grubunun anlayabileceği, kolay ve anlaşılır bir dile sahiptir. KUR’AN’IN SONSUZ HİKMETİ Allah, Kuran”ın bu üslubunu “Andolsun Biz Kuran’ı zikr (öğüt alıp düşünmek) için kolaylaştırdık…” (Kamer Suresi, 22) ayetiyle haber verir. Kuran’ın, aynı zamanda edebi dilinin mükemmelliği, benzersiz üslup özellikleri ve içerdiği üstün hikmet de, onun Allah’ın sözü olduğunun kesin delillerindendir. Kur’an’ın en önemli özelliklerinden biri, günümüze kadar hiçbir değişikliğe uğramadan, Peygamberimiz (sav)’e vahyedildiği hali ile bizlere ulaşmış olmasıdır. Allah, bunu Kur’an’da “Hiç şüphesiz, zikri (Kuran’ı) Biz indirdik Biz; onun koruyucuları da gerçekten Biziz” (Hicr Suresi, 9) ayetiyle vaat etmiştir. Kuran, herşeyi yoktan var eden ve ilmiyle tüm varlıkları kuşatan Cenab-ı Allah’ın sözüdür.

Rabbimiz bir ayetinde, Kuran’la ilgili olarak, “… Eğer o, Allah’tan başkasının katından olsaydı, kuşkusuz içinde birçok çelişkiler bulacaklardı” (Nisa Suresi, 82) buyurmaktadır. Kur’an’ın içinde yer alan her bilgi, bu İlahi kitabın bilinmeyen gizli mucizelerini ortaya koymaktadır. İnsana düşen ise, Allah’ın indirdiği bu İlahi kitaba sımsıkı sarılmak ve onu kendisine yol gösterici olarak kabul etmektir: “Bu Kur’an, Allah’tan başkası tarafından yalan olarak uydurulmuş değildir. Ancak bu, önündekileri doğrulayan ve Kitabı ayrıntılı olarak açıklayandır. Bunda hiç şüphe yoktur, alemlerin Rabbindendir. Yoksa: “Bunu kendisi yalan olarak uydurdu” mu diyorlar? De ki: “Bunun benzeri olan bir sure getirin ve eğer gerçekten doğru sözlüyseniz Allah’tan başka çağırabildiklerinizi çağırın.” (Yunus Suresi, 37-38) HEM İZLEYECEK HEM DE HATMEDECEKSİNİZ ! Dijital Prodüksiyon tarafından hazırlanan ve Mısırlı ünlü hafız Abdulbasid Abdussamed tarafından seslendirilen Kur’an-ı Kerim Hatim Seti’nde, Allah’ın insanlığa son mesajında aktarılan kıssaları en anlamlı görüntüler eşliğinde izleyecek ve hatmedebileceksiniz.

30 cüz Hatim Seti’nde tüm peygamber kıssalarını hiçbir yerde bulamayacağınız görüntülerle izleyecek ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Kur’an mealini takip edebileceksiniz. Gölge yöntemi ile Kuran-ı Kerim ayetlerini kelime kelime takip etme imkanı bulacaksınız. Her VCD’de bir cüz olmak üzere toplam 30 cüzden oluşuyor. “Bu Hatim Seti, Kuran’ın Allah’ın sözü ve insanlar için bir hidayet rehberi olduğunu, dünya üzerindeki her insana hitap ettiğini, hükümlerinin indirildiği zamandan bu yana tüm devirleri kapsadığını, dolayısıyla her insanın başvurması gereken en önemli kaynak olduğunu anlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Uzun bir çalışmanı olan bu Hatim Seti’ni izlerken Kuran kıssaları, ölüm, kıyamet, ahiret ve yeryüzündeki yaratılış mucizeleri ile ilgili en çarpıcı görüntüleri izleyeceksiniz. İslam Dininin doğru bilinmesi ve Kuran-ı Kerim ayetlerinin gerektiği gibi kavranması, insanların doğru yolu bulmaları için zaruridir. Bu konunun tüm insanlara anlatılması her Müslümanın en temel görevidir. ”


Abdussamed Kur’an-ı Kerim 30 VCD Hatim Seti İndir


Abdussamed Kur’an-ı Kerim 30 VCD Hatim Seti İndir

Abdussamed Kur’an-ı Kerim 30 VCD Hatim Seti İndir
https://mega.co.nz/#!14hSVApY!sPeo-i51Hqv01OswO4R9Zzyf7WqZiUTUMbXHl0J5FFk
https://mega.co.nz/#!g14XxIrR!LE0SXJsXqkQcl3Ix7gOIS4Rv7vrUaqGZRYqHTJQFIHU
https://mega.co.nz/#!E9QSnTRC!RrHnioDdrG28WK2hFw7WowxVcCqSs0cQwNxcZ-X_fDs
https://mega.co.nz/#!80gUACAb!oa6BMmdGiBWorYPOe97VdR38TAkNCmsyAVQEh21mIFM
https://mega.co.nz/#!g1BkmZzL!zq27XN-_eAF4SWtLwvBXejeAlKhcWXusgIPFBxP8QMA
https://mega.co.nz/#!s8J0GSzS!D6CyCqnPtvE70eAqebzsMcTPWq--hwGZPYSdsGwMFoM
https://mega.co.nz/#!h9oHFCLI!EX3rtGiA7CAXe08btCmcN-QU5Abt25LRH0HdIGx4OSM
https://mega.co.nz/#!5l4AVTzJ!McQm62rBnqmuXYO0yOCzGigtwlWNf-0qFQxV-WN-oWA
https://mega.co.nz/#!g8hRAJYb!cZrE1ZHOSOEBsn49Mcj8Io5ZWFyIC2OlZexGHehBXQk


Abdussamed Kur’an-ı Kerim 30 VCD Hatim Seti İndir
http://www.firedrive.com/file/24315133A950570F
http://www.firedrive.com/file/F9F4DF480580A12D
http://www.firedrive.com/file/964C56A2939C27C3
http://www.firedrive.com/file/2633F2B6B19E4458
http://www.firedrive.com/file/CB5959154E6A2007
http://www.firedrive.com/file/2FEF38A2D17507C0
http://www.firedrive.com/file/DABB2489EE978604
http://www.firedrive.com/file/B55FA99A0550EB29
http://www.firedrive.com/file/A576CB6DA3F60371
Rar Şifresi:  www.limitsizamca.net


 •  +3 
 • Facebook

Geri dön
 • rhapsody75
  Ziyaretçi
  5 Nisan 2016 10:47
  emeğine sağlık tşk.
 • Mehmet Demir_2
  Ziyaretçi
  16 Ekim 2017 09:27
  SELAMUN ALEYKÜM AMCA BU LİNKLERİN CLOUDMAİL 'E YÜKLEME ŞANSIN VARMI
 • Çevrim Dışı
  78sercan78
  Yeni Üye
  24 Mayıs 2020 13:55
  abi linkleri yenileyip cloudmail e atar mısın?
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.